ROMUVADIENIS – „Romuvos“ gimnazijos ir „Romuvos“ progimnazijos bendrystė

Irena Akmenskienė
,
Pagrindinio ugdymo skyriaus vedėja 

Šiaulių „Romuvos“ progimnazijoje buvo organizuotos integruotos ugdomosios veiklos, kuriose dalyvavo „Romuvos“ progimnazijos ir „Romuvos“ gimnazijos mokytojai ir mokiniai. Romuvadienio rytą visus atvykstančius į mokyklą pasitiko gimnazijos pučiamųjų instrumentų orkestras, kurio atliekama muzika kūrė ypatingą dienos nuotaiką. Per pirmą ir antrą pamokas 7 ir 8 klasių mokiniams vyko integruota ugdomoji veikla, kurią bendradarbiaudami organizavo abiejų mokyklų mokytojai. Veiklų tematika buvo labai įvairi, įdomi ir aktuali: apie ekologinį sąmoningumą, apie mainus ir pinigus, apie dirbtinį intelektą, apie saugumą fotografijoje, apie šv. Velykų tradicijas ir papročius, apie dailės ir istorijos sąsajas.

 

 

Nuotraukos: Irmos Rimkevičienės

 

Muzikos užsiėmimo metu gimnazistai atliko muzikinį kūrinį kūno perkusija, o aštuntokai mokė gimnazistus groti ukulėlėmis. Abiejų mokyklų romuviečiai išmėgino savo fizinį pasirengimą draugiškose sportinėse varžybose. Gimnazistai, progimnazijos septintokams ir aštuntokams suvaidinę spektaklį „Romeo ir Džiuljeta“, sulaukė gausių žiūrovų plojimų. Susitiko ir abiejų mokyklų mokinių savivaldos atstovai, pabendravo apie savo veiklas, tolimesnio mokymosi galimybes ir įgyvendinamas iniciatyvas.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.