Protmūšis, skirtas Tarptautinei antikorupcijos dienai

Laura Vaitkevičienė
,
Kauno pedagogų kvalifikacijos centro metodininkė

Tarptautinę antikorupcijos dieną Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai pasitiko dalyvaudami antikorupciniame protmūšyje, kurį gruodžio 6 d. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje organizavo Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų Antikorupcinio mokinių ugdymo darbo grupė, LR specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdyba.

Protmūšiui buvo skirti 26 klausimai, susiję su korupcijos sąvoka, formomis, korupcijos prevencija. Juos internetiniu įrankiu „Kahoot“ parengti padėjo LR specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdybos Korupcijos prevencijos poskyrio viršininkė Daina Paštuolienė.

Komandoms taškai buvo skiriami ne tik už teisingus atsakymus, bet ir už atsakymų pasirinkimo greitį. Kaip keitėsi komandų taškai, visi iš karto matė ekrane.

 

Laimėjusių komandų trejetukas:

  • Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, 1 vieta – 26,201.
  • Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus, 2 vieta – 25,506.
  • Kauno Maironio universitetinė gimnazija, 3 vieta – 23,033.

Laimėtojams įteikti Kauno pedagogų kvalifikacijos centro diplomai ir vertingi organizatorių prizai.

 

Protmūšyje dalyvavo dešimt komandų: Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“, Kauno Aleksandro Puškino, „Saulės“, Kauno „Varpo“, „Aušros“ gimnazijų, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus, Kauno Maironio universitetinės, Prezidento Valdo Adamkaus, Kauno „Santaros“, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijų.

Visoms dalyvavusioms komandoms įteiktos Kauno pedagogų kvalifikacijos centro direktorės Rasos Bortkevičienės padėkos.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.