Pilietinė akcija „Skambanti mano miesto gatvė“

Milda Kochanskienė
,
Alytaus Šaltinių pagr. m-klos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Pilietinė akcija „Skambanti mano miesto gatvė“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti, vyko vasario 15 d. Alytuje, Lauko gatvėje, ir subūrė visas miesto Putinų mikrorajono švietimo įstaigas. Smagią bendrystę pajuto Putinų gimnazijos, Panemunės ir Šaltinių pagrindinių mokyklų, lopšelių-darželių „Putinėlis“, „Šaltinėlis“, „Obelėlė“ ir „Vyturėlis“ bendruomenių nariai.

 

Per renginį mokiniai sustojo išilgai gatvės devyniomis eilėmis. Trys eilės mokinių turėjo geltonos spalvos porolonines rankeles, trys – žalios, kitos trys – raudonos spalvos. Rankelės – draugystės ir bendrystės simbolis, nes Putinų mikrorajono švietimo įstaigų bendruomenės bendroje akcijoje dalyvavo pirmą kartą. Akcija prasidėjo Lietuvos himnu, toliau visi judėdami šokio ritmu atliko Kęstučio Vasiliausko dainą „Brangiausios spalvos“ ir Rasos Stoškuvienės dainą „Skamba Lietuva“. Akcijoje dalyvavo apie 1480 vaikučių, mokinių ir jų tėvelių, mokytojų ir Putinų mikrorajono bendruomenės narių.

 

Dėkojame Alytaus miesto teatrui, Policijos komisariatui ir pagrindiniam akcijos rėmėjui „Vita Baltic International“.

Vaizdo įrašą galima pamatyti www.facebook.com/saltiniupagrindine/videos/1640540279323152/.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.