Parašyk man laišką iš širdies…

Raminta Užusienienė

Kalėdos – stebuklų metas visomis prasmėmis… Tai ypatingas laikotarpis – susikaupimo, apmąstymo, nuoširdaus noro būti su pačiais artimiausiais žmonėmis. Stebuklų metas – kai norisi kitam dovanoti tai, kas brangiausia… savo šilumą, meilę, dėmesį.

 

Karantinas pakeitė daugelio žmonių kasdienybę – tapome uždaresni, atsargesni, veido kaukė paslėpė visų gražias šypsenas… Kad šypsotųsi visų lūpos ir spindėtų akys, Panevėžio lopšelio-darželio „Diemedis“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Raminta Užusienienė, Zita Krupickienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vilma Dargelienė įstaigoje suorganizavo Kalėdinį šeimų paštą. Jo metu visų ugdytinių šeimos vienos kitoms rašė kalėdinius sveikinimus su mini dovanėle, viską sudėjo į vokus, užrašė, kam skirta, ir metė į paruoštas kalėdinio pašto dėžes.

 

Laiškų sulaukėme daug – visi buvo tvarkingi, estetiški, gražiai apipavidalinti, tėvų išmonė nustebino ne vieną, o turinys, gražios mintys, linkėjimai prieš šventes suartino atitolusius tėvelius vienus su kitais. Ši akcija privertė sustoti ir suteikė kiekvienam unikalią galimybę dovanoti kitam, tai, kas šiais laikais tapo labai primiršta – rankoje laikyti ranka parašytą laišką.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.