Nuotaikinga Užgavėnių edukacija

Zita Rugaitienė
,
„Aido“ filialo vedėja

Užgavėnės – tai sena ir smagi žiemos šventė, skirta išvyti žiemą, paskatinti greičiau ateiti pavasarį, puiki proga vaikams pasilinksminti.

Vasario 13 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale vyko edukacinis užsiėmimas „Užgavėnių kaukių išdaigos“, jame dalyvavo Šiaulių logopedinės mokyklos ikimokyklinio skyriaus priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai su savo mokytoja Živile Jarašūniene. Užsiėmimas prasidėjo trumpu pasakojimu apie Užgavėnių šventės prasmę ir tradicijas. Edukacijos metu vaikai mokėsi gaminti kaukes. Jas darėme iš kartono, paskui spalvinome ir puošėme siūlais bei kailio atraižomis. Kiekvienas stengėsi pagaminti kuo įdomesnę ir išraiškingesnę kaukę. Kuriant darbelius, atsiskleidė vaikų kūrybiškumas, išradingumas bei fantazija. Mažieji puikiai praleido laiką Užgavėnių kaukių gamybos procese. Visi liko patenkinti ir nekantriai lauks žiemos išvarymo šventės, kad galėtų pasipuošti savo pačių kurtomis kaukėmis.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.