Kviečiame mokytis grožio paslapčių…

Simona Kostkevičienė
,
VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro profesijos mokytoja

Pasak Johano Volfgango fon Gėtės, grožis – svečias, laukiamas visų. Žinoma, kiekvienas grožį mato ir suvokia savaip, bet ar ne smagu būtų prisidėti prie to grožio kūrimo, išmokti pasirūpinti savo išvaizda, suprasti kaip svarbu prižiūrėti odą ir plaukus? Kiekvienam, kuriam rūpi estetika ir grožis, kosmetiko profesija – ne svetima. Daugumai panelių, nuo pat mažų dienų, knietėjo įlįsti į mamos kosmetinę, pasižiūrėti, kas slepiasi viduje ir tai išbandyti.

 

Istoriniai šaltiniai rodo, kad kosmetinės ir plaukų puoselėjimo procedūros pradėtos naudoti dar senovės Egipte. Nuo senų senovės žmonės rūpinosi ne tik drabužių ar plaukų grožiu, bet ir savo kūnu – slėpė įvairias ydas, pabrėždavo privalumus.

 

Keitėsi amžiai, keitėsi ir žmogaus mąstysena, gyvenimo sąlygos, o su jomis ir grožio samprata. Šių dienų grožio kultas – skaisti ir lygi veido oda; ilgi, sveiki ir žvilgantys plaukai; nepriekaištingai sutvarkyti nagai. Kyla klausimų kaip visa tai padaryti? Ar įmanoma? Kur slypi skaisčios odos, žvilgančių plaukų ir dailių nagų paslaptis?

 

Atsakyti sau į šiuos klausimus ir viso to išmokti galite VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centre! Centro paslaugų profesinio mokymo skyriuje organizuojamas mokymas pagal kosmetiko ir kirpėjo modulines profesinio mokymo programas.

Kosmetiko programa apima žmogaus odos anatomiją ir sandarą, kosmetikos priemonių sudėtis, veido bei kūno priežiūros procedūras, aparatines veido ir kūno priežiūros procedūras, manikiūro ir pedikiūro technikas, nagų priežiūrą, priauginimą ir dailę, makiažo technologijas.

Kirpėjo programa apima visą plaukų priežiūrą, kirpimą ir dažymą, šukuosenų modeliavimą.

 

Baigus vieną iš šių profesijų, įgytas žinias galėsite pritaikyti grožio salonuose, kirpyklose ar kosmetikos kabinetuose, bei vykdydami individualią veiklą ar kurdami nuosavus salonus. Dirbdami Jūs galėsite tobulėti keldami savo kvalifikaciją įvairiuose kosmetikų, vizažistų, manikiūro specialistų bei kirpėjų seminaruose ar mokymuose.

 

Išdrįsk pradėti, įgyvendink slaptas savo svajones, kurioms išsipildyti padės paslaugus bei draugiškas VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro profesijos mokytojų kolektyvas!

 

Priėmimas į VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centrą vykdomas per https://profesinis.lamabpo.lt.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.