Konferencijoje – naujo skaitmeninio tvarumo įrankio pristatymas

Spalio 13–14 d. Sostinės vaikų ir jaunimo centras rengia šalies pedagogams skirtą „Tvarumo konferenciją“. Švietimo aktualijų renginys vyks Vilniuje, „Holiday Inn“ viešbučio konferencijų salėje, adresu Šeimyniškių g. 1,Vilnius.

Konferencijoje ketinama pristatyti mokykloms skirtą skaitmeninį tvarumo įrankį, padedantį įsivertinti klasėse ar mokykloje vykdomas veiklas – kiek jos palankios aplinkai – ir tikslingai diegti tvarumo principus kasdieniame darbe.

 

Šį įrankį sukūrė keturių Europos šalių švietimo ekspertai, dalyvaujantys 2 metus trunkančiame „Erasmus+“ KA2 projekte „Šuolis link darnaus gyvenimo stiliaus“.

Metodika artimiausiu metu taps prieinama visoms ugdymo įstaigoms Lietuvoje, Estijoje, Škotijoje ir Vokietijoje. Ji ypač aktuali tiems, kas dirba su 15–18 metų mokiniais. Daugiau apie projektą ir įrankį čia.

 

Konferencijoje taip pat bus pristatytas jau 7-asis programos „Darni mokykla“ sezonas – jo prioritetai, naujienos ir dalyviams siūlomos veiklos. Programa yra atvira visoms ugdymo įstaigoms Lietuvoje, norinčioms žengti savuosius žingsnius darnumo, tvarumo link ir ieškančioms palaikymo, metodinės pagalbos ir draugiškos, stiprios, motyvuojančios bendruomenės. Daugiau apie programą čia.

Renginio dalyviams organizuojamos praktinės veiklos, supažindinančios su darnaus vystymosi švietimo aktualijomis ir stiprinančios motyvaciją veikti, kurti naujaisiais darniais mokslo metais.

 

Daugiau informacijos:

Jolanta Markevičienė
Sostinės vaikų ir jaunimo centras
Tel. +370 687 69 703

El. p. Jolanta.Markeviciene@svjc.lt
www.svjc.lt

Sostinės vaikų ir jaunimo centro inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.