Kauno r. Neveronių gimnazija švenčia gimtadienį

Danguolė Marmienė
,
direktorė

1993 m. balandžio 1 d. Kauno rajono tarybos sprendimu įkurta Neveronių vidurinė mokykla ir jai perduota dalis AB „Neveronių šiltnamiai“ administracinių patalpų, 1993 m. balandžio–rugpjūčio mėnesiais didžiulis šiltnamių kombinato administracinis pastatas pertvarkytas į vidurinę mokyklą. 1993 m. rugsėjo 1 d. mokykla iškilmingai atidaryta. Mokykla gyvuoja jau 30 metų.

 

Balandžio 1-oji – reikšminga data Neveronių gimnazijai. Ne, tai neturi nieko bendro su MELAGIŲ diena. Ji tikrai gyvuoja 30 metų, nes joje mokėsi ir mokosi puikūs mokiniai, dirbo ir dirba nuostabūs mokytojai. Galime džiaugtis žaliosiomis aplinkomis ir labai kompaktiškomis erdvėmis. Sakoma, ne aplinkos puošia žmones, o žmonės puošia aplinkas. Ir tai yra tiesa.

 

Pozityvumas ir atsakomybė, draugiškas ir konstruktyvus bendravimas bei bendradarbiavimas yra pagrindinės gimnazijos vertybės. Vadovaudamiesi jomis mes visi kartu kuriame SĖKMĖS MOKYKLĄ KIEKVIENAM. Ir taip jau 30 metų…

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.