IX nacionalinio vaikų piešinių konkurso „Lietuvos paukščiai 2023“, skirto Lietuvių kalbos dienoms paminėti, rezultatai

Rasa Juknevičienė
,
Kėdainių l.-d. „Pasaka“ ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja, Lietuvos ornitologų draugijos narė

„…Viršum kalnų, bangų ir liūnų

Jie lėks melsvais dangaus keliais

Ir vėl kaip pernai nusileis

Ant seno ąžuolo galiūno…“

(Vytautas Kernagis)

 

Šių metų vasario mėnesį Kėdainių lopšelis-darželis „Pasaka“ organizavo nacionalinį vaikų piešinių konkursą „Lietuvos paukščiai 2023“, skirtą Lietuvių kalbos dienoms paminėti. IX konkurso tematika – „Paukščiai lietuvių tautosakoje“.

 

Konkursui pateikti 402 vaikų kūrybiniai darbai. Jaunieji dailininkai iš visos Lietuvos, ne tik piešė ar tapė Lietuvoje žiemojančius paukščius, bet ir domėjosi lietuvių tautosaka, kuria buvo siekiama išsaugoti tradicijas ir perduoti jas tolesnėms kartoms. Visi drauge prisiminėme kokia graži lietuvių tautosaka, jos dainos, pasakos, patarlės, priežodžiai, mįslės, garsų pamėgdžiojimai, skaičiuotės…

 

 

Kviečiame pasigrožėti šauniųjų menininkų kūrybiniais darbais.

 

Dėkojame visiems ikimokyklinukams, priešmokyklinukams ir pradinukams, pedagogams, mūsų partneriams – Lietuvos ornitologų draugijai. Už kruopštų ir sąžiningą darbą bei ilgametį bendradarbiavimą dėkojame vertinimo komisijai: Lietuvos ornitologų draugijos nariui Boris Belchev, Kėdainių Dailės mokyklos vyresniajai mokytojai Eligijai Venclovienei, Kėdainių „Ryto“ progimnazijos pradinių klasių mokytojai ekspertei Rasai Rugelienei, Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“ priešmokyklinio ugdymo mokytojai metodininkei Jolantai Karašauskienei.

 

Sveikiname konkurso laureatus

 

Tariame iki kito susitikimo nuoširdumo kupiname, „Lietuvos paukščiai“ jubiliejiniame konkurse!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.