Išbandykite interaktyvią mokytojo knygą ir pratybas „Pilietis per 31 valandą“

Lietuvos laisvosios rinkos instituto Švietimo centras kviečia ekonomikos, etikos ir pilietinio ugdymo mokytojus išbandyti naują interaktyvią platformą „Pilietis per 31 valandą“.

 

Mokytojų pamėgta programa „Pilietis per 31 valandą“, kuria šiais mokslo metais naudojosi daugiau nei 500 mokytojų visoje Lietuvoje, keliasi į naują virtualią erdvę.

„Tai žingsnis į mokymosi ateitį. Karantinas parodė, kad su virtualiu mokymu susidraugavome, o technologijų derinimas su gyvomis pamokomis dar efektyvesnis. Interaktyvios pratybos padės mokytojui ugdymą individualizuoti, diferencijuoti užduotis. Interaktyvi aplinka mokymąsi priartins prie mokinių kasdienybės. Galimybė greitai rasti informaciją, pasitikrinti žinias, sekti progresą – motyvuoja mokinius labiau įsitraukti, pamokas sieti su realybe“, – sako Lietuvos laisvosios rinkos instituto Švietimo centro vadovė Marija Vyšniauskaitė.

 

„Pilietis per 31 valandą“ padeda ieškoti atsakymų į aktualiausias visuomenės problemas: ar robotai atims mūsų darbus? Kas geriau – 400 eurų pašalpa ar 400 eurų atlyginimas? Ar įmanoma išspręsti skurdo problemą? Aplinkai draugiškas verslas: mitas ar realybė? Iš viso sukurta 31 svarbi ir mąstyti provokuojanti tema. Mokymosi medžiaga parengta pagal bendrąsias 9–12 klasių etikos, ekonomikos, pilietinio ugdymo programas.

 

Jau nuo rugsėjo programą „Pilietis per 31 valandą“ papildys interaktyvios mokinio pratybos.

Pratybose mokytojai galės priskirti individualias užduotis, sekti progresą, moksleiviai galės spręsti testus, nagrinėti informacinius grafikus, žiūrėti klipus ir organizuoti projektus.

 

Kviečiame mokytojus prisijungti prie platformos, išbandyti keletą temų, pasidalinti įspūdžiais, užpildyti įvertinimo anketas. Aktyviausiam mokytojui padovanosime knygą!

Programos išbandymas prasidės šių metų rugsėjo 1 d., o baigsis 2021 metų birželio 1 d. Išbandyti interaktyvią platformą bus atrinktos 10 mokyklų. Jei norite prisidėti prie pokyčių, užpildykite anketą čia.

 

Vaizdo įraše rasite trumpą platformos pristatymą: https://bit.ly/2Y4GaZG.

 

Lietuvos laisvosios rinkos instituto inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.