Ikimokyklinukų koncertas senelių globos namų gyventojams

Evelina Tyševič
,
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja

Vilniaus rajono Nemėžio vaikų lopšelio-darželio bendruomenė pagamino nuostabaus grožio atvirukus ir Kalėdų proga pasveikino Senjorų globos namų gyventojus. Senjorai labai dėkojo mūsų vaikučiams ir prašė, kad jie atvyktų į svečius. Pažadėjome būtinai atvykti ir pažadą ištesėjome!

 

Sausio 23 d. vaikai kartu su mokytojomis nuvyko į Senjorų socialinės globos namus. Mus pasitiko miela socialinė darbuotoja, o aktų salė buvo pilnutėlė šių globos namų gyventojų. Vaikai parodė viską, ką išmoko: šoko, dainavo, deklamavo eilėraščius. Laikas prabėgo nepastebimai! Po koncerto senelius pavaišinome saldainiais ir kitais skanėstais, smagiai pasišnekučiavome. Atminimui padovanojome žibintą, kurį vaikai kartu su dailės mokytoja papuošė savo piešiniais. Palinkėjome, kad žibintas skleistų šilumą ir apšviestų sunkiausius kelius. Renginio pabaigoje buvome apdovanoti padėka už iniciatyvą, dėmesį ir nuoširdumą, kurį padovanojome Senjorų socialinės globos namų gyventojams. Gavome dovanų knygą apie Senjorų globos namus, o vaikai džiaugėsi saldžia dovanėle. Grįžome kupini įspūdžių.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.