Edukacinis filmas „Drąsos keliu arba virusas planetoje”

Ana Pipilevičienė
,
Vilniaus l.-d. „ Vėtrungė” priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė

„Apie mane kalba visas pasaulis,

visos žinios tik apie mane,

Išgąsdinau kiekvieną žmogutį,

Aš šitoje žemėje svarbiausia….

Dėl manęs uždarė mokyklas ir darželius,

jūsų draugai bijo išeiti į lauką,

o močiutės….nekviečia jau pas save…

Užrakinote savo duris ir būnate vieniiii,

Pasiekiau savo tikslą!

Galvojate, sapnuojate, kalbate tik apie koronavirusą…

Koronavirusas tai AAAŠŠŠŠŠ!”

 

Ar matėte kada nors bijantį koronaviruso Karlsoną? Jei ne, tai filmas būtent JUMS! Visi žino, ar ne viską žino… kaip stengtis apsisaugoti nuo virusų? Atsižvelgiant į visame pasaulyje susiklosčiusią situaciją dėl koronaviruso, buvo sukurtas žaismingas, linksmas, prasmingas ir pamokantis vaikams ir ne tik jiems skirtas edukacinis filmas „Drąsos keliu arba virusas planetoje”. Tokia viziją įgyvendino Vilniaus lopšelio-darželio „Vėtrungė” bendruomenė ir nuostabiausi „Zuikių” grupės mažieji aktoriai.

 

Filmavimas vyko griežtai laikantis karantino taisyklių. Mažais žingsneliais tikslas buvo pasiektas! Vaikai kartu su Karlsonu sužinojo, kad „karaliaujant” virusams svarbu sveika mityba, sportas, higiena, karantinas bei puiki nuotaika. Filmo veikėjai – įvairiausių pasakų personažai. Juk svarbiausia…sudominti vaikus, o tai geriausias metodas žinių įtvirtinimui.

 

Po ilgo filmavimo įvyko premjera. Vaikai, kaip filmo šeimininkai, prakirpo raudoną juostelę, sulaukė dovanų, skanaus torto su fejerverkais, ir kviečia visus žiūrėti filmą „Drąsos keliu arba virusas planetoje”.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.