Daugėlių progimnazijos festivalis „Sveika, vasara“

Dalė Janušauskienė
,
lietuvių kalbos mokytoja

Birželio 8 dieną Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazijos bendruomenė sukvietė visus į mikrorajono festivalį „Sveika, vasara“. Jau nuo pietų visi skubėjo į edukacinius renginius – „Linksmąsias dirbtuves“, nes kiekvienas galėjo rasti sau įdomų užsiėmimą, susipažinti su įvairiomis veiklomis. Vieniems kinologai demonstravo, kaip keturkojai vykdo paklusnumo komandas, kiti mokėsi, kaip išgyventi gamtoje, dalyvavo šaudymo estafetėse, galėjo atlikti eksperimentus, papuošti konditerijos gaminius , dalyvauti meno terapijoje – gėlių mandalos kūrime ir t. t. Po aktyvių veiklų ir mokymų ukrainiečiai visus pakvietė pasivaišinti skania barščių sriuba.

 

Po pietų prasidėjo šventinis koncertas, kuriame šoko, dainavo progimnazijos mokiniai bei mūsų partneriai – lopšelio-darželio „Žiedelis“ ugdytiniai. Iškilmingoji festivalio dalis – apdovanojimai. Buvo paskelbtas geriausių mokyklos sportininkų 10-tukas, apdovanotas ir kūno kultūros mokytojas R. Juodis už indėlį į vaikų ir jaunimo fizinį aktyvumą, pasiektas pergales rajono bei respublikinėse varžybose. Mokyklos direktorė Daiva Diktanienė įteikė apdovanojimus ir geriausiai besimokantiems mokiniams, pasidžiaugė jų akademiniais pasiekimais. Į progimnazijos „Garbės knygą“ mokyklos taryba pasiūlė įrašyti mokytoją Astą Startienę, 6 klasės mokinę Jorūnę Talijūnaitę bei pagrindinį renginio rėmėją Vidmantą Pikelį. Mokykloje didelis dėmesys skiriamas mokinių skaitymo skatinimui, tad bibliotekininkė Jūratė Bartkevičienė įteikė padėkos raštus bei atminimo dovanėles aktyviausiems skaitytojams.

 

 

Vakare tęsėsi linksmybės – vyko baikerių pasirodymas, gražiausio motociklo rinkimai, visus linksmino grupė „Neto“. Labiausiai visi festivalio dalyviai laukė roko grupės „Thundertale“ pasirodymo , o „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“ jau dainavo visa minia, tuo tarpu vaikai džiaugėsi putų šou…

 

Po renginio visi buvo laimingi, turiningai ir prasmingai praleidę dieną, su džiaugsmu ištarę „Sveika, vasara“.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.