Butrimonių gimnazijos 2 klasės mokiniai – projekto „Olimpinis mėnuo“ dalyviai

Rita Peckuvienė
,
pradinių klasių mokytoja

Rugsėjo 30 d. prasidėjo projektas „Olimpinis mėnuo“, organizuotas Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Švietimo, sporto ir mokslo bei Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijų. Jo tikslas – daugiau dėmesio skirti fiziniam mokinių aktyvumui, sveikai mitybai, vaikų gerovei ir draugystei bei veikloms, kuriomis galime pakeisti „ekrano laiką“.

 

Kiekvieną savaitę antrokus aplankydavo vis kitas superherojus – Ąžuolas Galingasis, Amis Kilniaširdis, Una Superbičiulė, Luka Kibirkštis – ir supažindindavo su tos savaitės užduotimis. Kartu su jais mokiniai darė mankštą, atliko įvairius fizinius pratimus, skaičiavo nueitus žingsnius, išgerto vandens puodelius, suvalgytos košės šaukštus… Pasigardžiuodami skanavo daržoves ir vaisius, dalijo šypsenas, šėlo lapų sūkuryje, mokėsi dažniau dėkoti ir ištiesti pagalbos ranką, sukūrė ryto pasisveikinimą-skanduotę.

 

Projektas „Olimpinis mėnuo“ baigėsi, bet tikiu, kad fizinis aktyvumas, sveika mityba, gerovė ir draugystė, saikingas „ekrano laiko“ vartojimas taps kiekvieno mokinio siekiamybe.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.