Bibliotekoje – žiemos atostogų stovyklėlė vaikams

Rimantė Filipavičienė
,
ŠMSVB „Saulės“ filialo vyresn. bibliotekininkė

Skatinant turiningą, kūrybingą vaikų laisvalaikį atostogų metu, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale vasario 17–21 d. buvo organizuojama žiemos atostogų stovyklėlė 7–12 metų vaikams.

 

Kasdien po 2 valandas stovyklautojai išbandė įvairius užsiėmimus: kūrė, mokėsi, pramogavo, išbandė įvairias bibliotekos veiklas. Pirmąją, susipažinimo vienų su kitais, dieną, vaikai pasigamino specialius įsegamus ženkliukus su savo vardu. Stovyklėlėje buvo gausu kūrybinių užsiėmimų: vaikai dekoravo marškinėlius, krepšius, mokėsi pasigaminti dovanų maišelius bei išbandė meninę edukaciją, tapydami savo mėgstamiausių knygų herojus ant magiškų šviečiančių kūrybinių burbulų. Taip pat itin mėgtos ir interaktyvios pramogos (edukaciniai užsiėmimai su interaktyviomis lėkštėmis, interaktyviomis grindimis, stalais) bei stalo futbolo ir oro ritulio žaidimai. Paskutinę stovyklėlės dieną vaikai dalyvavo 3D filmo seanse bei papuošė savo rankytes, veidukus spalvingais piešinėliais.

 

Stovyklėlės veiklos, pasak vaikų, buvo labai įdomios ir įtraukiančios. Stovyklėlės dalyvė Kotryna teigė, kad jai „labai patiko piešti ant „maikių“ ir maišelių“, kiti dalyviai taip pat džiugiai dalijosi savo atsiliepimais ir teiravosi, kada bibliotekoje planuojama organizuoti kitą stovyklą.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.