Atidaus skaitymo dirbtuvės uždarytos  

Lina Ruplienė
,
Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė” bibliotekos darbuotoja

Prieš pat mokinukų atostogas įvyko Kauno rajono mokyklų 1–4 klasių mokiniams skirtas konkursas „Mokykla, draugai ir kiti reikalai“. Tai paskutinis projekto „Atidaus skaitymo įgūdžių lavinimo pradiniame ugdyme dirbtuvės“ renginys, inicijuotas mokytojos Jolantos Vaitkevičienės ir mokyklos kūrybinės grupės bendradarbiaujant su Kauno rajono savivaldybės viešąja biblioteka bei kitais partneriais. Renginio vedėjos Jolanta bei jos pagalbininkė Jorė pristatė renginio svečius, dalyvius. Vaikų rašytoja Evelina Daciūtė nuotoliniu būdu sveikinimo, drąsino ir kvietė vaikus kuo daugiau skaityti, domėtis knyga.

 

Kol vaikai sprendė kryžiažodžius, juos lydėjusios mokytojos prasmingai leido laiką ir buvo pakviestos į bibliotekos edukatorės Kristinos Meilutės edukaciją „Cianotipija”, išbandant tam tikrą fotografijos techniką. O konkurse dalyvaujantys mokiniai, laukdami rezultatų, smagiai leido laiką su poete Zita Gaižauskaite. Vaikai klausėsi poetės eilėraščių, vėliau turėjo galimybę juos iliustruoti.

 

 

Labai džiaugiamės, kad konkurse „Mokykla, draugai ir kiti reikalai“ mūsų mokyklos 1–2 klasių mokinių komanda bei 3–4 klasių mokinių komanda laimėjo I VIETĄ!

 

Konkurso nugalėtojams diplomus ir prizus įteikė Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė” direktorė Jurgita Kuzinevičiūtė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Eglė Grinkevičienė.

 

Sveikiname visus konkurse dalyvavusius mokinius ir jų mokytojus.

 

Bendradarbiaudama su Kauno apskrities bei Kauno rajono savivaldybės viešosiomis bibliotekomis, socialiniais konkurso partneriais – Kauno rajono pedagogine psichologine tarnyba ir Kauno rajono švietimo centru, Kauno r. Akademijos mokyklos-darželio „Gilė” kūrybinė grupė džiaugiasi šio projekto sėkmingu veiklų įgyvendinimu ir tikisi projektą tęsti kitais mokslo metais.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.