„Žemynos“ talentai nesislepia

Dovilė Šileikytė
,
„Švietimo naujienų“ korespondentė

Gavome Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos metodininkės, atstovės ryšiams su visuomene Aušros Vaitkienės laišką, kuriame rašoma apie pirmą kartą ugdymo įstaigoje vykusį „Talentų šou“.

Pedagogė rašo, kad norinčiųjų dalyvauti talentų šventėje, atskleisti savo neeilinius sugebėjimus buvo išties daug: netrūko įvairių šokių stilių šokėjų, dainininkų, muzikantų, dailininkų, gimnastų, krepšinio kamuolio varinėtojų, Rubiko kubo dėliotojų, skaitovų, artistų. Kiekvienas dalyvis savo pasirodymą buvo gerai apgalvojęs, puikiai parengęs. Gerų žodžių jiems negailėjo visi komisijos nariai. Pirmoji vieta ir pagrindinis prizas atiteko 6a klasės mokinei Martai Švenčianaitei, grakščiai sušokusiai svajingą, užburiantį šokį. Prizais ir padėkos raštais buvo apdovanoti visi šou dalyviai.

 

Dėkodamas talentams už malonius įspūdžius, kuriuos jie suteikė gausiai susirinkusiems žiūrovams (mokiniams, jų tėveliams, mokytojams), už džiaugsmo, pasigėrėjimo akimirkas, už įdėtą darbą, progimnazijos direktorius Vidmantas Vilutis pabrėžė, kad visas gausus dalyvių būrys – laimėtojai, nes laimėjo visų juos stebėjusių žmonių simpatijas. Salė audringais plojimasis pritarė direktoriaus žodžiams. Geros nuotaikos netrūko niekam. Džiugu, kad kiekvienas pasirodymas buvo sutiktas ir palydėtas su pagarba dalyviui, nesijautė įtampos, konkurencijos.

 

„Švietimo naujienos“ trumpai pakalbino konkurso nugalėtoją Martą ŠVENČIANAITĘ.

 

Kelerių metų būdama pradėjai šokti?

Šokti pradėjau darželyje, o šešerių metų tėvai mane atvedė pas vadovę Indrę Šukę į šiuolaikinių šokių studiją „Šokių oazė“, nuo tada šokis mane užbūrė.

Ar pati nusprendei dalyvauti talentų šou, ar paskatino mokytojai, klasės draugai?

Kai sužinojau apie konkursą, panorau jėgas išbandyti savoje mokykloje, savo draugams ir mokytojams parodyti, ką sugebu.

Ar tikėjaisi laimėti pirmąją vietą?

Buvo daug dalyvių, laimėti nesitikėjau, bet, kai laimėjau, labai nudžiugau. Laimėtojus apdovanojo diplomais, užrašinėmis, tušinukais, o aš gavau dar ir šakotį.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.