„Žaliojo kilimo“ dieną – „Lieporių garbės“ apdovanojimai

Rita Norkutė, Aida Šliažienė
,
Šiaulių Lieporių g-jos mokytojos

Šiaulių Lieporių gimnazijoje vienas gražiausių ir prasmingiausių renginių yra „Žaliojo kilimo“ diena, per kurią teikiami „Lieporių garbės“ apdovanojimai. Šiemet jie ypatingi, nes Lietuva mini šimtmetį, šios dienos akimirkos įrašytos į šimtmečio istoriją. Jau trečią kartą lieporiečiai džiaugėsi mokinių, mokytojų, tėvelių ir kitų bendruomenės narių pasiekimais – daug pasiekta mokslo, meno, sporto srityse. Apie tai kalbėjo gimnazijos direktorė Sigita Malinauskienė. Pasak jos, didelė garbė pažinti tuos, kurie dideliais ir prasmingais darbais garsina gimnaziją.

 

Direktorė gimnazistams įteikė padėkas už puikius mokymosi rezultatus, aktyvų dalyvavimą gimnazijos meninėje, sportinėje veikloje, „Sniego gniūžtės“ projekte, savanorystės puoselėjimą. „Lieporių garbės“ ženkleliai įteikti už puikius pasiekimus olimpiadose, meninio skaitymo konkurse, aktyvų dalyvavimą gimnazijos kultūrinėje ir meninėje veikloje, sporto pasiekimus, surengtas autorines parodas, už patriotiškumo ir pilietiškumo puoselėjimą, gimnazijos garsinimą.

„Lieporių garbės“ ženkleliais už iniciatyvą organizuojant tarptautinius projektus, už aktyvų dalyvavimą gimnazijos bendruomenės veikloje, bendruomenės ryšių stiprinimą, gimnazijos veiklos sklaidą, už tarptautinių projektų koordinavimą, gimnazijos vardo garsinimą, už „Knygų klubo“ įkūrimą, už įsteigtus kvietimus į kavinę „Lieporė“ šauniausiems mokiniams ir kitus nuopelnus pasipuošė ir mokytojai, ir tėveliai, ir gimnazijos darbuotojai.

 

Kiekvienais metais tiems, kurie skleidžia ryškiausią šviesą, įteikiama ir „Saulėtų Lieporių“ premija. Šiemet ji įteikta IVa klasės gimnazistui Rokui Matui Pricevičiui ir IIIa klasės mokiniui Martynui Jadenkui.

Per renginį susirinkusieji gėrėjosi gimnazistų atliekamomis dainomis, plojo tautinių ir pramoginių šokių šokėjams, pirmą kartą klausėsi gimnazijos bendruomenės choro, į kurį susibūrė aktyvūs mokytojai ir tėveliai.

Skambus, veržlus, didingas ir jaunatviškas Lieporių vardas skamba dėl nuveiktų darbų, kuriais didžiuojasi gimnazijos bendruomenė.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.