Žaliasis lėktuvėlis

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro (LMNŠC) Broniaus Oškinio vaikų aviacijos akademija įveikė ekologinio konkurso „Žaliasis lėktuvėlis“, vykusio 2021 m. rugsėjo 20 d. – spalio 15 d., nugalėtojų apdovanojimų „žygį“. Akademijos atstovai gegužę aplankė Kauno lopšelio-darželio „Šilinukas“, Pasvalio lopšelio-darželio „Liepaitė“, Kelmės lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtinius. Konkurso metu vaikų darželiai iš visos Lietuvos siuntė į akademiją iš antrinių žaliavų sukonstruotus lėktuvėlius. Buvo išrinkti trys darželiai nugalėtojai. Prizas – legendinio lėktuvėlio-treniruoklio „Tununukas“ pramoga visam darželiui.

 

 

 

Aplankytų įstaigų auklėtiniai dalyvavo smagioje lėktuvėlio-treniruoklio „Tununukas“ pamokėlėje, gavo „Tununuko piloto pažymėjimą“, margino didįjį plakatą, kuris kaip simbolinė atminimo dovana buvo įteiktas darželiui, noriai spalvino popierinius lėktuvėlius, juos laidė, apsupti darželio kieme sklandančių muilo burbulų, spalvino aviacinės tematikos piešinėlius. Įsiamžino prie LMNŠC Broniaus Oškinio vaikų aviacijos fotosienelės ir visiems buvo įteikti lipdukai „Aš susipažinau su vaikų aviacija“.

 

Vaikai ir akademijos darbuotojai mėgavosi puikiu oru ir linksmu veiklos turiniu.

 

Visi konkurso darbeliai eksponuojami Oškinio akademijoje Kėdainiuose.

 

LMNŠC inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.