Virtualus Kauno Panemunės ir Hiratsukos Minato pradinių mokyklų mokinių susitikimas „Vasaros džiaugsmai“

Eglė Stremauskienė
,
Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė

Ankstyvą rudens rytą Kauno Panemunės ir Hiratsukos Minato pradinių mokyklų mokiniai džiaugsmingai sveikino vieni kitus mojuodami Lietuvos ir Japonijos vėliavėlėmis. Rugsėjo 22 d. Kauno ir Hiratsukos mokiniai nutiesė virtualų tiltą tarp Lietuvos ir Japonijos, susitikimo tikslas – aptarti vasaros tradicijas, įspūdžius, šventes abejose šalyse.

 

 

Hiratsukos Minato pradinės mokyklos mokiniai supažindino lietuvaičius su tradiciniu japonišku šokiu, papasakojo, ką veikia atostogų metu, pristatė vasarinį kimono – jukatą. Kauno Panemunės pradinės mokyklos mokinukai pristatė tradicines vasaros šventes: Tėvo dieną, Jonines, Mindaugo karūnavimo dieną ir Žolinę. Lietuvos ir Japonijos mokiniai aktyviai domėjosi kitos šalies kultūra, užduodami įvairiausius klausimus. Renginį lydėjo gera nuotaika ir vaikų šypsenos. Per virtualų susitikimą „Vasaros džiaugsmai“ vaikai ne tik smagiai praleido laiką, bet ir praplėtė akiratį. Renginyje dalyvavo Kauno miesto savivaldybės administracijos Užsienio ryšių skyriaus vedėja Lina Duobaitė ir Švietimo skyriaus specialistė Laura Papievienė.

 

Nekantraujame tęsti virtualių susitikimų ciklą apie metų laikus Lietuvoje ir Japonijoje. Netrukus vėl visi susirinksime pasidalinti rudens džiaugsmais. Nuoširdžiai džiaugiamės vis labiau stiprėjančia Kauno ir Hiratsukos miestų draugyste ir plečiamomis veiklomis.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.