Virtuali švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2020“

Kviečiame peržiūrėti parodos PROGRAMĄ ir REGISTRUOTIS į renginius.

Parodos „Mokykla 2020“ organizatoriai, atsižvelgdami į epidemiologinę situaciją šalyje, praneša, kad paroda š. m. lapkričio 20–21 dienomis vyks nuotoliniu būdu ir kviečia į pirmąją tokią virtualią švietimo inovacijų parodą! Paroda „Mokykla 2020“ – vienas iš svarbiausių Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginių. Šiais metais paroda vyks jubiliejinį – 10-ąjį – kartą.

 

Pagrindinė parodos tema – Skaitmeninė mokykla,kviečianti suprasti, jog ATEITIS VYKSTA DABAR. Šie metai švietimo bendruomenei – itin ypatingi. Susidurta su daugybe iššūkių ir pokyčių, paspartinusių mokyklų skaitmenizacijos procesą, ugdymo metodų bei bendravimo formų kaitą.

Tad tradicinis renginys su netradicine tema ir formatu bei aktyviais, pasirengusiais atsakyti į visų parodos dalyvių klausimus, lektoriais, išskirtiniais pranešimais, „Atradimų laboratorijomis“ ir kitomis, smalsioms akims skirtomis veiklomis laukia ne tik švietimo bendruomenės narių, bet ir visų švietimui neabejingų žmonių.

 

Visi kartu galime parodą „Mokykla 2020“ paversti lankomiausia švietimo paroda istorijoje!

 

PRISIJUNKITE! 

 

Dalyvavimas parodoje – nemokamas!

 

Daugiau informacijos apie parodą kviečiame sekti skiltyje Naujienos.

 

Organizatorių inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.