Vilniaus statybininkų rengimo centras tapo Lietuvos socialinių inovacijų klasterio (LSIK) nariu

LSIK – tai ekspertinis tarpsektorinis socialinių inovatorių tinklas, siekiantis daryti sisteminį poveikį visuomenei, įgalinti ją transformuotis, kurti kartu ir ieškoti naujų bei veiksmingų socialinių problemų sprendimų. Viena iš kertinių klasterio krypčių – auginti sumanius, atsakingus ir kuriančius lyderius visoje šalyje.

„Mūsų darbo tiesioginis tikslas – ruošti kvalifikuotus darbuotojus statybų sektoriui. Tad daugiausiai ir bendraujame su žmonėmis bei įmonėmis, kurių interesai panašūs. Pasaulis platus – visko neaprėpsi. Bet štai į bendravimo ratą netikėtai įkrenta žmonių iš kitų sferų, ir tada supranti, kad kartais reikia į aplinką pažvelgti kitų akimis. Taip galima atrasti naujų idėjų savo darbams“, – apie šios bendradarbiavimo sutarties svarbą sakė mūsų centro direktorė Daina Kiršanskienė.

 

Lietuvos socialinių inovacijų klasterio veikloje tokių kartais netikėtų, bet prasmingų jungčių – daug. Ši bendruomenė kuria atvirą, pagarba ir pasitikėjimu grįstą dialogą tarp valstybės institucijų, nevyriausybinių organizacijų, mokslo ir studijų institucijų, socialinio ir socialiai atsakingo verslo bei visuomenės.

 

„Tam, kad gebėtume pažvelgti į nuolat kylančius socialinius iššūkius ne kaip į problemas, bet kaip į atsiveriančias galimybes, turime ieškoti naujų bendradarbiavimo ir veikimo būdų. Labai svarbu ugdyti minkštąsias kompetencijas ir auginti žmones, gebančius įkvėpti bei sutelkti bendruomenes kūrybai ir inovatyvių sprendimų paieškai savo aplinkoje“, – apie klasterio misiją kalbėjo LSIK direktorė Vilma Popovienė.

 

Vilniaus statybininkų rengimo centro inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *