Vilniaus l.-d. „Delfinukas“ bendruomenė sveikina Vilnių su 699-uoju gimtadieniu!

Gintarė Pečiulienė
,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Ruošdamiesi Vilniaus 699 gimtadieniui vaikai kalbėjo: „Vilnius Lietuvos“ (Matas 4 m.), „Vilnius. Aš gyvenu, mama, tėtis“ (Karolina 4 m.), „Mano Vilnius yra didelis“ (Oskaras 4 m.) „O kaip Vilnius auga? (Greta 4 m.). Susipažinę su Vilniaus istorija, jo atsiradimo legenda, vaikai su auklėtojomis gamino koliažus, kurie papuošė darželio erdves. Ugdymo įstaigos bendruomenė buvo pakviesta aplankyti Vilnių autorinėje fotografijos parodoje „Vilnius – mano miestas“ (pavaduotojos ugdymui G. Pečiulienės). Vaikai džiaugėsi nuotraukose atpažinę žinomas vietas, bandė įvardinti, kur su šeima lankėsi, pasakojo, ką apie jas žino. Smagu buvo visiems paspėlioti, kur yra tos vietos, įamžintos nuotraukose. Direktorė S. Janovičienė pakvietė visą bendruomenę įsiamžinti prie žymių ir nežinomų Vilniaus vietų ir prisijungti prie fotografijos parodos pratęsimo pasitinkant kitų metų gimtadienį Vilnius-700.

 

Gimtadienio dieną bendruomenės iniciatyva kieme pastatėme Gedimino pilį. Kiekvienas iš mūsų Vilniui padovanojome simbolinę gėlę, ant kurios žiedlapių išpiešėme, išrašėme linkėjimus. Gedimino kalnas pražydo gėlėmis!

 

Sveikiname Vilnių su 699-uoju gimtadieniu ir linkime:

„Linkiu skanaus torto“ (Ieva 4 m.)

„Būk gražus“ (Viltė 4 m.)

„Vilnius turi būti sveikas ir gražus“ (Augustas 5 m.)

„Kad būtų be Covido“ (Mykolas 6 m.)

„Kad būtų švarus“ (Vilius 5 m.)

Labas, aš tave myliu“ (Nika 4 m.)

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.