Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos mokiniai laimėjo tarptautinį konkursą

Lenkijoje vykusiame tarptautiniame automechanikų profesinio meistriškumo konkurse „Jaunasis Europos automechanikas 2019“ Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos mokiniai užėmė pirmąsias vietas. Jie varžėsi su profesinių mokyklų mokiniais iš Austrijos, Čekijos, Lenkijos, Makedonijos, Prancūzijos, Slovakijos, Slovėnijos, Turkijos. Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos mokinys Lukas Makselis pelnė pirmąją vietą, Vladislavas Sverčkovas – antrąją. Konkursui mokinius ruošė profesijos mokytojai ekspertai Apolinaras Bružas ir Vitalijus Kabelis.

Konkursas vyko anglų kalba. Dalyviai turėjo atlikti teorinį testą ir devynias praktines užduotis. Mokiniai, kurie dar tik ruošiasi baigiamajam kompetencijų vertinimo egzaminui, turėjo puikią galimybę ne tik pademonstruoti praktinius įgūdžius, gauti išsamius kompetencijų įvertinimus, bet ir savo pasiekimus palyginti su kitų Europos šalių mokinių pasiekimais.

Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla tarptautiniame automechanikų konkurse dalyvauja penkioliktus metus.

 

Mūsų inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.