Viktorina apie ekologiją

Martyna Alčauskienė
,
vyr. socialinė pedagogė 

Įgyvendinant Mažeikių rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis finansuojamą aplinkosaugos projektą, Mažeikių r. Tirkšlių darželio „Giliukas“ salėje vyko tėvelių ir vaikų viktorina „Eko šeima“.

 

 

Viktorinos dalyviai buvo suskirstyti į tris komandas. Kiekviena komanda turėjo galimybę sugalvoti savo komandos pavadinimą bei šūkį. Viktorinos metu komandos stengėsi greičiau surinkti kuo daugiau taškų. Klausimai buvo susiję su ekologija, gamta, rūšiavimu ir kitais ekologinių problemų sprendimais.

 

Įtvirtinę naujas žinias ir puikiai įveikę viktorinos klausimus, dalyviai atliko paskutinę kūrybinę užduotį. Komandos iš įvairių antrinių žaliavų kūrė „Ekologišką miestą“. Už dalyvavimą viktorinos dalyviai buvo apdovanoti ekologiškais prizais ir padėkos raštais. Organizuotos viktorinos tikslas įtraukti tėvus į aplinkosauginį ugdymą ir atlikti švietėjišką veiklą.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.