Viktorina „Antrokai apie Lietuvą“

Audronė Jonaitienė, Jolanta Maziliauskienė
,
pradinio ugdymo mokytojos, viktorinos organizatorės

Gruodžio 13 d. Šiaulių Dainų progimnazijoje vyko Šiaulių apskrities ir miesto bendrojo ugdymo mokyklų 2-ųjų klasių mokinių edukacinė viktorina „Antrokai apie Lietuvą“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti ir įprasminti. Renginio tikslas – skatinti mokinius domėtis Lietuvos istorija, ugdyti patriotinius jausmus, meilę Tėvynei, pagarbą šalies istorijai.

Viktorinoje dalyvavo aštuonios komandos iš Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos, Šiaulių Salduvės, „Sandoros“, Gytarių, „Juventos“, „Romuvos“, Vinco Kudirkos ir Dainų progimnazijų. Edukacinės viktorinos dalyvius pasveikino Šiaulių Dainų progimnazijos pradinio ugdymo skyriaus vedėja Rita Karpušenkienė, dainavimo studijos „Lim po po“ atlikėjai (vadovė Indrė Zaikauskienė).

 

Visi dalyviai, susiskirstę į komandas, išradingai ir įdomiai atsakinėjo į klausimus apie Lietuvą, papročius, tradicijas, įvardijo gražiausias Lietuvos lankytinas vietas, atliko interaktyvias praktines užduotis, sprendė kryžiažodį. Mokiniai pasikartojo ir praplėtė savo žinias apie gimtojo krašto bei Lietuvos istoriją, simbolius, svarbiausius įvykius, iškilias asmenybes.

Viktorinos dalyviams įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanėlės. Visi skirstėsi pakilios nuotaikos ir kupini gerų emocijų.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.