Vidurio Europos matematikos olimpiadoje – vienas sidabro medalis ir du pagyrimo raštai

Viktorija Kalaimaitė

Nuotolinėje Vidurio Europos matematikos olimpiadoje (MEMO 2020) Lietuvos atstovai iškovojo vieną sidabro medalį ir du pagyrimo raštus.

 

Sidabro medalį pelnė Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro mokinys Dovydas Vadišius (mokytoja Vilija Šileikienė).

Pagyrimo raštai atiteko Kauno technologijos universiteto gimnazijos mokiniui Modestui Gujui (mokytojas Povilas Tvarijonas) ir Vilniaus jėzuitų gimnazijos mokiniui Tomui Babeliui (mokytoja Zina Šiaulienė).

 

Olimpiadoje taip pat dalyvavo: Gustas Pranckietis iš Vilniaus jėzuitų gimnazijos (mokytoja Zina Šiaulienė), Gabrielius Gvazdauskas iš Vilniaus licėjaus (mokytojas Benas Budvytis) ir Eligijus Žemulis iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos (mokytoja Daiva Riukienė).

 

Komandai vadovavo Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto docentas dr. Romualdas Kašuba ir Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto asistentas dr. Aivaras Novikas.

 

Olimpiadoje dalyvavo dešimt valstybių. Lietuvos komanda uždavinius sprendė Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto patalpose.

Daugiau informacijos http://memo2020.memo-official.org/

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.