Velykinių atvirukų mainai

Dalia Balsienė, Ligita Deveikienė
,
priešmokyklinės „Kiškučių“ grupės mokytojos

Paklausus, kaip mes grupėje galime sukurti pavasario nuotaiką, Telšių priešmokyklinės „Kiškučių“ grupės vaikų atsakymai nuskambėjo šitaip: „auginti žolytę‘, „pasimerkti šakelių“, „nudažyti kiaušinius“, „daryti atvirutes“, „eilėraštį išmokti“…. Tad visa priešmokyklinukų grupės komanda kibo į darbą. O kaip gi kitaip, juk ne tik laukiame Velykų, bet ir įsijungėme į Klaipėdos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ organizuojamą tarptautinį „etwinning“ projektą „Velykinių atvirukų mainai“. Jame dalyvavo vaikai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Lenkijos, Turkijos, Slovėnijos. Burtai lėmė, kad „Kiškučiai“ savo kurtais atvirukais apsikeitė su klaipėdiečiais: jų atsiųsti sveikinimai papuošė mūsų darželio piešinių parodėlę.

 

O „Kiškučių“ nuveikti darbai – pasėta ir auganti žolė, besiskleidžiantys pumpurai, sukurti atvirukai, išmokti eilėraščiai ir rateliai, įvairia technika atliktos velykinių kiaušinių kompozicijos, o tikri kiaušiniai, susipažinus su tradiciniais margučių raštais, išmarginti vaškinėmis kreidelėmis ir tikro vaško taškeliais – pilni geros pavasarinės nuotaikos, linksmo juoko, šviesių minčių. To linkime ir Jums, gražių švenčių!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.