Vaikų Velykėlės prie Kauno pilies

Prašau kiaušinių penkių, šypsenų,

ir laimingas sau einu!

 

Balandžio 24 d., sekmadienį, 13–17 val. kviečiame kauniečius, didelius ir mažus, į tradicinę miesto šventę „Vaikų Velykėlės“ prie Kauno pilies, Kanklininko skulptūros, kur vyks nuotaikinga programa vaikams ir visai šeimai „Velykės dovanos“.

 

Kartu su folkloro ansambliais žaisite, šoksite, dainuosite, vaidinsite, kiaušiniausite ir ieškosite margučių. Kūrybinėse dirbtuvėlėse galėsite pasigaminti įvairių darbelių – sukurti sveikinimą ar velykinę dovanėlę. Susipažinsite su  tradiciniais margučių raštais, sužinosite, kokie natūralūs dažai buvo naudojami seniau, ir kaip galima pasipuošti savo namus. 14 val. prasidės „Kiaušiniautojų varžytuvės“, į kurias atvyks dalyviai iš Krakių, Žiežmarių, Kauno miesto ir rajono. Vyks margučių ridenimas, skambės kiaušiniautojų oracijos, lalauninkų šmaikštūs paporinimai ir dainos. Visų laukia Velykės staigmenos!

Ateikite linksmai užbaigti velykinių švenčių laikotarpį!

Rengėjai: Kauno miesto savivaldybė, Kauno tautinės kultūros centras

 

Dalyviai: Kauno tautinės kultūros centro (KTKC) folkloro ansambliai „Ratilėlis“, „Žemynėlė“, „Tautinukai“, vaikų tautinių šokių ansamblis „Kalvelis“, tradicinių kanklių studija „Luotelė“, liaudies instrumentų ansamblis „Linksmoji armonika“, Žiežmarių kultūros centro vaikų folkloro ansamblis, Kėdainių r. Krakių kultūros centro vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Smilgelė“, Kauno Palemono gimnazijos folkloro ansamblis „Bitula“.

 

 

* Renginių metu gali būti filmuojama ir fotografuojama

* Laikytis LR vyriausybės nustatytų reikalavimų renginiams

 

 

KTKC inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.