Vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla „Linksma, saugi ir kūrybiška vasara“

Ramunė Aleksonienė, Giedrė Mažeikienė
,
stovyklos vadovės

2021 m. liepos 7 d. Alytaus „Volungės“ progimnazijoje prasidėjo vaikų vasaros poilsio dieninė stovykla socialiai remiamiems vaikams, kuri vyks iki liepos 30 d. Į ją susirinko 70 mokinių iš įvairių Alytaus miesto savivaldybės mokyklų: „Drevinuko“ darželio- mokyklos, „Sakalėlio“ ir Senamiesčio pradinių mokyklų, Šaltinių, Vidzgirio, „Volungės“, Dainavos, Panemunės, Piliakalnio, Likiškėlių progimnazijų, Dzūkijos mokyklos, Šv. Benedikto, Jotvingių ir Putinų gimnazijų mokiniai, su kuriais dirbs 40 pedagogų iš išvardytų mokyklų.

 

Stovykloje mėgstamą veiklą galės rasti kiekvienas. Stovyklautojai jau aplankė Trakų rajone esantį alpakų ūkį, Žuvinto biosferos rezervatą, kino teatrą. Taip pat buvo organizuoti du sportiniai renginiai su Visuomenės sveikatos biuro specialistėmis bei Lengvosios atletikos diena Alytaus miesto stadione. Vaikų dar laukia išvykos į Metelių regioninį parką, Kauną ir nuotykių parką „Tarzanija“. Alytaus turizmo informacijos centro gidės ves dvi pažintines ekskursijas po Alytų. Stovyklos dalyviams yra sudaryti sąlygos žaisti stalo žaidimus, užsiimti kūrybine veikla klasėse ar sportine veikla progimnazijos sporto salėje ir kiemelyje.

 

Tikimės, kad vaikai, susirinkę iš įvairių miesto mokyklų, draugiškai, aktyviai ir kūrybiškai praleis laiką stovykloje.

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.