Vaikų šventė

Vaikai – tai stebuklas, kuris džiugina akis, sukelia šypseną ir juoką, pripildo širdį laime.

 

Kauno lopšelyje-darželyje „Šarkelė“ kūrybingi pedagogai dažnai džiugina vaikus savo kūryba. Įvairūs pasakų personažai kviečia vaikus į šventes, padeda aktyviai dalyvauti, kurti, vaidinti kartu, dalintis, draugauti ir džiaugtis.

 

Birželio 1 d. darželyje vyko šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Vaikus aplankė patys mylimiausi personažai: Kakė Makė (Greta Jociuvienė, meninio ugdymo (muzikos) vyr. mokytoja), Pimpačkiukas (Eglė Kapustavičienė, mokytoja metodininkė) ir Vienaragis (Virginija Ribašauskienė, mokytoja metodininkė). Skambant linksmai muzikai vaikai šoko, žaidė, piešė.

 

Besiruošdami šventei pedagogai darželio kiemą papuošė spalvingais gimnastikos kamuoliais, balionais.

 

 

Džiaugėmės buvimu kartu, bendravimu. Kiekviena grupė paruošė stalą su sveikomis vaišėmis (vaisiai ir daržovės), kurie  puošė aplinką ir viliojo vaikus.

 

Skambėjo gimnastikos kamuolių perkusiniai garsai, „beždžionėlės“ ritmingai šoko ir kvietė visus prisijungti.

 

Vaikų žaidimai, judesiai, šypsenos, žvilgančios akytės, noras judėti ir šokti privertė visus susimąstyti, kiek nedaug reikia tam mažam žmogiukui, kad jis pasijustų laimingas. Šventė sujungė teatro, šokio ir muzikos elementus.

 

Greta Jociuvienė, meninio ugdymo (muzikos) vyresnioji mokytoja

Eglė Kapustavičienė, Virginija Ribašauskienė, mokytojos metodininkės

Emilija Košelevienė, logopedė metodininkė

Aldona Šaulienė, direktorės pavaduotoja ugdymui

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.