Vaikų grupės „Neofolk“ koncertas

Armida Bražienė

Saulėtą gegužės popietę muzikiniame klube „Juonė pastuogė“ vyko Šiaulių lopšelio-darželio „Pasaka“ vaikų grupės Neofolk“ (vadovai Armida ir Mindaugas Bražai) baigiamasis koncertas.

 

Šis stilizuotas liaudies dainas atliekantis vaikų kolektyvas, skaičiuojantis jau dvyliktus savo gyvavimo metus, skambiomis dainomis džiugino gausiai susirinkusius tėvelius, senelius, mokytojus.

 

Šaunieji dainininkai atliko 8 smagias daineles apie kiškį, katinėlį, kumelaitę, pelėdą ir pan. Renginį vedė puiki animatorė-fėja Jurgita Lebedienė, kuri į pasirodymą įtraukė susirinkusių dainininkų broliukus, sesutes bei tėvelius.

 

Koncertą vainikavo buvę „Neofolk“ nariai, kurie kolektyve dainavo prieš 9 metus. Šie šaunūs dainininkai Kasparas, Rokas, Kotryna, Rugilė ir Saulė (dabar jau aštuntokai) dovanojo klausytojams l. l. dainą „Tu kiškeli, lelimoj“, taip sužavėdami ne tik vadovus, buvusius mokytojus, bet ir visus susirinkusius klausytojus.

 

Po koncerto netruko gražių sveikinimų, šiltų apsikabinimų ir plačių šypsenų. Tikimės, kad ir toliau skambės puoselėjama liaudies daina, augindama mylintį muziką atlikėją ir klausytoją, džiugindama tiek mažų tiek didelių širdis. Iki kitų šiltų susitikimų.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.