Universitetų šimtmečio minėjimo proga pasirodė leidinys „Lietuvos universitetai“

2022 metai pradedami Lietuvos Respublikos Seimo paskelbtų jubiliejinių Lietuvos universitetų metų minėjimu. Sveikiname visą akademinę bendruomenę, kuri, puoselėdama akademines vertybes, tradicijas, atvirumą, bendrystę, pasitikėjimą, prisideda prie ilgalaikės valstybės pažangos ir mokslo potencialo stiprinimo.

 

2022 metais paskelbtų Lietuvos universitetų metų svarbiausi siekiai yra įvertinti visų Lietuvos universitetų indėlį į valstybingumo stiprinimą, šalies ūkio kūrimą, kultūros plėtotę, nacionalinės savasties supratimą ir visuomenės švietimą, sutelkti valdžios institucijas ir visuomenę siekiant puoselėti svarbiausią šiuolaikinės valstybės prioritetą – visuotinį švietimą, tautos išsilavinimą ir sumanumą.

Renatos Česnavičienės nuotr.

„2022-ieji – Lietuvos universitetų metai. Tai išskirtinė proga pasidžiaugti universitetų bendruomenių mokslo pasiekimais, sukurtomis tradicijomis ir puiki galimybė atskleisti Lietuvos universitetų vaidmenį šalies gyvenime. Tikiu, kad šie metai padės sustiprinti universitetų vienybę, pakels mokslininko profesijos prestižą, paskatins mokslo ir visuomenės bendradarbiavimą, pasitikėjimą mokslu reaguojant į globalius pasaulio iššūkius“,– sakė ministrė Jurgita Šiugždinienė.

 

Universitetų šimtmečio minėjimo proga išleistas jubiliejinis leidinys „Lietuvos universitetai“, kuris atspindi Lietuvos universitetų ištakas, raidą ir indėlį šalies visuomenei.

 

Kviečiame susipažinti su elektroniniu leidiniu „Lietuvos universitetai“, kurį galite rasti čia.

 

 

ŠMSM inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.