Ugdymo įstaigų bendradarbiavimas. Virtuali Užgavėnių kaukių paroda

Želvita Jankunė
,
pradinių klasių mokytoja metodininkė

Ką tik praėjo svarbi mums šventė minint Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimą. Tą pačią dieną buvo tradicinė Užgavėnių šventė, kurią, nors ir nuotoliniu būdu, norėjosi su vaikais paminėti.

 

Mūsų mokykla dalyvauja Kauno r. savivaldybės Lyderių laiko 3 pokyčio projekte „Pozityvioji komunikacija ugdymosi rezultatams“. Gražiai mezgasi artima draugystė tarp įstaigų – partnerių: Kauno r. Šlienavos pagrindinės mokyklos, Neveronių gimnazijos, Neveronių lopšelio-darželio, Domeikavos gimnazijos ir Karmėlavos darželio „Žilvitis“. Suplanuota nemažai gražių, bendrų veiklų 2021 m., kuriose dalyvaus ir mažesnieji, ir vyresnieji ugdytiniai, ir mokytojai.

 

Tiek mokytojai, tiek mokiniai aktyviai įsitraukė į pirmąją numatytą veiklą – kurti Užgavėnių kaukes virtualiai parodai, prisiminti šios šventės tradicijas. Mokiniams įdomiausia buvo tai, kad galės matyti ne tik savo ir kitų mokyklos mokinių pagamintas kaukes, bet ir dar kelių mokyklų ir darželių, pažymėti labiausiai patikusias kaukes ar parašyti komentarą. Kol kas šiuo sudėtingu visiems laiku bendradarbiavimas vyksta nuotoliniu būdu, Tačiau tikimės, kad gerėjanti situacija leis įgyvendinti ir kitas numatytas veiklas ir susitikti su įstaigų-partnerių atstovais gyvai.

 

Susipažinti ir pasigrožėti keturių įstaigų – Kauno r. Šlienavos pagrindinės mokyklos, Neveronių gimnazijos, Domeikavos gimnazijos ir Karmėlavos darželio „Žilvitis“ – ikimokyklinukų, priešmokyklinukų ir pradinių klasių mokinių sukurtomis kaukėmis kviečiame čia: Virtuali Užgavėnių kaukių paroda

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.