Trumpalaikis STEAM projektas „Projektuoju namą”

Kauno rajono Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ pradinių klasių mokytojos

Kauno rajono Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ pradinių klasių mokiniai kartu su keramike ir tautodailininke Jurgita Čiplyte keliavo į paslaptingą ir magišką durų pasaulį. Mokiniai sužinojo, kad pačios seniausios durys buvo pagamintos prieš 5 tūkst. metų iš tuopos ir jas 2011 metais rado Šveicarijos mokslininkai. Taip pat jie apžiūrėjo ir kaip atrodo pačios gražiausios pasaulyje durys, kurios yra Florencijoje ir pavadintos „Rojaus vartais“. Joms pagaminti reikėjo daug bronzos ir 23 metų.

 

O pačios naujausios durys yra labai originalios ir praktiškos, nes sukurtos taip, kad per jas praeitų vaikas, paauglys ir suaugęs. Jas sukūrė britų dizaineris. Jų kaina svyruoja nuo 1.400 iki1.800 svarų sterlingų. Mokiniai apžiūrėję Indijos, Maroko, Tuniso, Paryžiaus, Belgijos, Italijos ir kitas duris buvo įkvėpti naujų idėjų ir sukūrė „Savo svajonių duris“. Mokinių ugdymosi sėkmei patirti svarbus nuoseklumas, prasmingumas ir įtraukimas į aktyvų mokymosi procesą.

 

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.