Tėvynės juostą aš kuriu

Jolanta Liepis
,
mokytoja 

Reikšminga diena – Kovo 11-oji – primena kokia svarbi ji mums, lietuviams, gyvenantiems ne tik Lietuvoje, bet ir svetur. Nesvarbu, kur tu gyveni šiandien, bet širdyje visada esi savo šalies pilietis.

 

Elektrėnų lopšelis-darželis „Pasaka“ sausio 18 d. pakvietė ugdymo įstaigų pedagogus, ugdytinius, jų tėvus (globėjus) ir kitus bendruomenės narius į respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų projektą „Tėvynės juostą aš kuriu“, siekiant asmeninio rekordo. Projekto tikslas – skatinti vaikus pažinti savo tautos ir krašto kultūros paveldą, puoselėti pagarbą etninės kultūros tradicijoms bei poreikį jas tęsti. „Pasakoje“ veikė kūrybinės dirbtuvėlės, kur visų grupių pedagogai kartu su ugdytiniais tapė, aplikavo, dekoravo tautines juostas.

 

Į parodą buvo atsiųsti 54 darbai iš trylikos ugdymo įstaigų: Alytaus, Elektrėnų, Kaišiadorių, Kauno, Kietaviškių, Kretingos, Marijampolės, Varėnos ir Vilniaus. Vaikų darbuose įamžintos akimirkos, kurios augina meilę valstybei, moko branginti Lietuvą ir ja didžiuotis. Iškilmingai paminėjome Kovo 11-ąją, darželį apjuosdami 51 metro ir 25 centimetrų tautine juosta, taip įamžindami asmeninį rekordą.

 

Nuoširdžiai sveikiname konkurso nugalėtoją – Semeliškių vaikų darželio „Gandriukas“ mokytoją Dovilę Slomskaitę ir vyresniosios grupės ugdytinius. Nugalėtojams išsiųsti diplomai ir prizai. Dalyvavusieji apdovanoti padėkos raštais. Džiaugiamės ir dėkojame visiems dalyviams.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Vienas komentaras

  • Angelė

    Dėkojame Elektrėnų „Pasaka“ darželio vadovams ir mokytojams už organizuotą respublikinį vaikų kūrybinių darbų projektą „Tėvynės juostą aš kuriu“. Labai džiaugiamės dalyvaudami šiame projekte, kuris skatino ugdytinius pažinti savo krašto kultūros paveldą ir ugdė vaikų kūrybinius gebėjimus.