Tarptautinis StarT projektas

Jau keletą metų iš eilės vyksta tarptautinis StarT projektas. Tai yra Suomijos universitetų iniciatyva, 2018 m. gavusi tarptautinį „Global Best Awards 2018“ apdovanojimą už geriausią STEM švietimo iniciatyvą. StarT projektas 2020–2021 m. vyksta keliais etapais. Pirmasis etapas vyksta Lietuvoje, organizuoja Kauno „Santaros“ gimnazija. Šiame etape turime išrinkti tris geriausius projektus ir tris gerąsias praktikas, kuriomis dalijasi pedagogai. Nugalėtojai toliau dalyvaus antrame etape Suomijoje.

Tarptautiniame StarT projekte besimokančios bendruomenės gauna palaikymą ir apdovanojimus už tarpdisciplininio ugdymo vykdymą. Šiais metais StarT projekte dalyvauja Alytaus lopšelis-darželis „Girinukas“, auklėtoja D. Valackienė; Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija, mokytojas A. Česnelis; Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla, mokytoja G. Dumskienė; Šiaulių lopšelis-darželis „Pasaka“, auklėtojos L. Bajoriūnė ir M. Visockienė; Klaipėdos lopšelis-darželis „Vyturėlis“ auklėtoja R. Drūkteinienė; Biržų lopšelis-darželis „Drugelis“, auklėtojos D. Džuvaitė, D. Paušaitė, D. Greviskaitė, R. Klepickienė, S. Kraujutienė.

 

Visus darbus pamatyti ir už geriausius balsuoti galima iki kovo 5 d. StarT projects and best educational practices

 

StarT komanda Lietuvoje

StarT Lietuvoje 2020-2021

 

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.