Tarptautinėje informatikos olimpiadoje – trys bronzos medaliai

Viktorija Kalaimaitė

Tarptautinėje informatikos olimpiadoje, vykusioje nuotoliniu būdu, Lietuvos mokiniai pelnė tris bronzos medalius. Jais apdovanoti Vilniaus licėjaus mokinys Aldas Lenkšas (parengė Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Šeštadieninės informatikos olimpiadininkų mokyklos (VU MIF ŠIOM) mokytojas Vytautas Strimaitis), Rokas Urbonas iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos (mokytojai Kristina Serapinaitė ir Kęstutis Simonavičius; taip pat olimpiadai rengėsi VU MIF ŠIOM) ir Dovydas Vadišius iš Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos (mokytoja Vaidilutė Žukauskienė).

Olimpiadoje taip pat dalyvavo Kauno technologijos universiteto gimnazijos mokinys Modestas Gujis (mokytojai Kristina Serapinaitė ir Kęstutis Simonavičius; taip pat olimpiadai ruošėsi VU MIF ŠIOM).

 

Komandai vadovavo Vilniaus universiteto Informatikos instituto specialistė dr. Jūratė Skūpienė ir „Google“ (Šveicarija) programinės įrangos inžinierius Justas Klimas.

Šiemet olimpiada surengta 32-ąjį kartą. Nuotolinį renginį organizavo Singapūras.

Plačiau apie olimpiadą – https://ioi2020.sg/.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.