TAMO grupė suteikia galimybę nemokamai naudoti elektroninę mokymosi aplinką

Edgaras Jasalinis
,
TAMO Grupė

Norime informuoti, jog atsižvelgdami į koronaviruso plitimo pavojų ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos siūlymą stabdyti mokinių ugdymo procesą bendrojo lavinimo mokyklose, TAMO grupė suteikia galimybę nemokamai naudoti elektroninę mokymosi aplinką EMA (www.emapamokos.lt) visoms Lietuvos mokykloms, jų mokytojams ir mokiniams.

 

Siekdami užtikrinti alternatyvias priemones efektyviam ugdymo procesui tęsti, nemokamai pasidalijome mokymosi turiniu. Visų mokyklų mokytojai ir mokiniai www.emapamokos.lt turiniu galės naudotis nemokamai ir neribotai jau nuo kovo 12 dienos.

Visi 1–8 kl. mokytojai gali nemokamai prisijungti prie aplinkos www.emapamokos.lt ir skirti mokiniams užduotis, stebėti mokinių savarankišką darbą bei suteikti grįžtamąjį ryšį nuotoliniu būdu.

 

Elektroninėje mokymosi aplinkoje mokytojai galės paskirti matematikos, lietuvių kalbos, anglų kalbos, gamtos ir žmogaus, pasaulio pažinimo, biologijos, istorijos bei geografijos dalykų užduotis.

Mokytojai, norintys padėti mokiniams mokytis, gali iš namų paskirti pasirinkto dalyko temas. Tuo tarpu mokiniai užduotis gali savarankiškai atlikti savo telefone ar kompiuteryje.

 

Jeigu norėtumėte gauti papildomos ir (ar) detalesnės informacijos apie EMA, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@emapamokos.lt bei telefonu +370 5 214 1306.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.

Komentarai (2)