Švietimo specialistams – registracija į mokymus probleminio interneto naudojimo tema

Susirūpinimas probleminio interneto naudojimo (PIN) įtaka visuomenės sveikatai auga. Poveikį jaučia visos vartotojų amžiaus grupės, įskaitant ir labiausiai pažeidžiamas – vaikus ir jaunimą. Švietimo specialistams itin svarbu laiku atpažinti ir įvertinti probleminio interneto naudojimo požymius, padėti su PIN susiduriančiam asmeniui bei rūpintis PIN prevencija. Kviečiame švietimo specialistus į mokymus PIN tema.

 

Probleminis interneto naudojimas (PIN) – tai platus terminas, apimantis įvairias naudojimosi internetu formas, tokias kaip besaikis žaidimas, pornografijos žiūrėjimas, pirkimas internetu, video turinio žiūrėjimas, socialinių tinklų naudojimas. Kada interneto naudojimas tampa probleminiu? Kaip atpažinti ir įvertinti probleminio interneto naudojimo požymius (simptomus)? Kaip padėti su PIN susiduriančiam žmogui? Kaip paskatinti vaikus ir jaunimą naudotis technologijomis sąmoningiau? Kaip kalbėti su tėvais ir padėti šeimoms?

 

Į šiuos ir kitus klausimus atsakymus gvildensime žinių ir kompetencijų tobulinimo programos mokymuose „Probleminio interneto naudojimo (PIN) ir kitų skaitmeninių technologijų naudojimo iššūkiai psichikos sveikatai: į pagalbą specialistui“.

Mokymai NEMOKAMI, skirti šioms specialistų grupėms: švietimo specialistai; visuomenės sveikatos priežiūros specialistai; asmens sveikatos priežiūros specialistai, psichikos sveikatos specialistai, psichologai, gydytojai. Dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

 

1-os dienos trukmės mokymai 2022 m. spalio mėnesį vyks Klaipėdoje (12 d. ir 13 d.), Kaune (25 d. ir 26 d.) ir Vilniuje (27 d. ir 28 d.). Registruotis galima čia. Vietų skaičius ribotas. Išsami informacija bus atsiųsta užsiregistravusiems mokymų dalyviams.

Projektas finansuojamas Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo, kurį administruoja Sveikatos apsaugos ministerija, lėšomis.

 

Projekto partneriai: Skaitmeninės etikos centras, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Neuromokslų instituto Elgesio medicinos laboratorija ir Lietuvos biologinės psichiatrijos draugija.

 

Organizatorių inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.