Šventinis rytmetis „Uždekime žibintą“

Sandra Nosevičienė
,
Panevėžio l.-d. „Žvaigždutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Gruodžio 1 d. Panevėžio lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“ vyko šventinis rytmetis „Uždekime žibintą“, kurį vedė mokytojos Vilma Lydekienė, Sandra Nosevičienė, Ina Žostautienė, Zita Nevierienė, meninio ugdymo mokytoja Kristina Jankuvienė ir mokytojų padėjėja Kristina Deksnienė.

 

Skambant I. Šeduikienės muzikiniam kūriniui „Žibintas“, į salę rinkosi visų grupių vaikai – nuo mažiausio iki didžiausio. Vaikai susitiko su „Nykštukais“ (vaidino mokytojos Sandra Nosevičienė ir Vilma Lydekienė), „Pelėda“ (vaidino meninio ugdymo mokytoja Kristina Jankuvienė), „Lape“ (vaidino mokytoja Ina Žostautienė), „Varna“ (vaidino mokytoja Zita Nevierienė), „Saulute“ ir „Vėju“ (vaidino mokytojų padėjėja Kristina Deksnienė). Mažieji sužinojo, kas nykštukui padėjo uždegti žibintą, tam, kad Kalėdų senelis rastų kelią pas vaikus ir įvyktų tikrų tikriausias stebuklas. Šventėje ugdytiniai dainavo išmoktas daineles, šoko, mažiausieji žaidė su „sniego gniūžtėmis“ ir visi grožėjosi žibintų švieselėmis, buvo sukurta tikra, laukiama kalėdinė pasaka, prie kurios įgyvendinimo mielai prisidėjo ir vaikų tėveliai.

 

Šviesus, šiltas ir jaukus advento renginys, kuris skatina kūrybiškumą, gerumą ir nusiteikimą kurti, organizuoti ir būti kartu.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.