Sveikinimo atvirukas 2020

Raimonda Rumbinaitė
,
Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos mokytoja

Taikos vėliavos komitetas, kurio pirmininkė yra daktarė Auksė Narvilienė, noriai ir sėkmingai bendradarbiauja su Argentinos organizacija „Tūkstantis tūkstantmečių taikos“. Jos paskatinti Taikos mokyklų mokiniai aktyviai dalyvavo kuriant atviruką. Tad į Argentinoje organizuojamą konkursą pandemijos sąlygomis „Sveikinimo atvirukas 2020“ iš visų pasaulio kampelių skrido suskrido mokinių piešti, tapyti, karpyti, žodžiu, įvairiomis technikomis sukurti atvirukai.

 

Projekte dalyvavo ir savo darbus konkurso organizatoriams siuntė net 9 Lietuvos mokyklų mokiniai. Atvirukai į Argentiną keliavo iš Vilniaus Antakalnio, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio, Skuodo r. Ylakių, Molėtų, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės, Kretingos pranciškonų, Palangos senosios, Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijų ir Šiaulių Gegužių progimnazijos. Organizatoriai projekto dalyviams į mokyklas jau skraidina padėkas už jų kūrybiškumą ir pastangas saugojant taiką.

 

Atvirukus galima pažiūrėti čia.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.