„Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“

Kristina Brinklienė
,
Panevėžio lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorė 

Nacionalinis sveikatos stiprinančių mokyklų tinklas švenčia veiklos 30-metį ir kvietė prisijungti prie trečiojo nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“.

 

Ta proga Panevėžio lopšeliai-darželiai „Gintarėlis“, „Draugystė“, „Diemedis“, „Sigutė“, „Žibutė“, „Kastytis“, „Rūta“, „Taika“, „Puriena“, „Voveraitė“, „Vaivorykštė“, „Varpelis“, „Vyturėlis“, Kastyčio Ramanausko lopšelis-darželis ir regos centras „Linelis“ susiorganizavo renginį „Panevėžio mažųjų sveikuolių bėgynės 2023“, kad sveikatingumo banga nubanguotų per Panevėžio miestą.

 

 

 

 

Renginio metu vaikai šoko su policijos bičiuliu Amsiu, taip atlikdami apšilimo mankštą. Sulaukėme pasveikinimo žodžių iš Panevėžio miesto mero Ryčio Mykolo Račkausko. Dalyviams įteikti apdovanojimai – medaliai. Organizatoriai apdovanoti Panevėžio miesto mero, aktyviausi dalyviai švietimo skyriaus vedėjo ir Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuro direktoriaus padėkos raštais.

 

Eidami didžiuliu būriu Laisvės aikšte, pajutome, kaip visas miestas klegėjo vaikų džiugesiu. Kokie jie buvo užsivedę ir dar kartą pasirengę apibėgti Senvagės ratą, kurio ilgis apie 800 metrų. Nuotaikingai skanduote, saugiai bei smagiai grįžome į savo mokyklas.

 

Tėvai lydėdami vaikus, buvo pakylėtos nuotaikos, su šypsenomis veiduose, besidžiaugdami savo atžalomis.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.