„Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ atsirito į Juliaus Janonio gimnaziją

Daiva Gedminienė
,
Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos Neformaliojo švietimo ir pagalbos skyriaus vedėja

Kovo 23 dieną Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos bendruomenė rinkosi į renginį „Judėkime kartu sveikesnio pasirinkimo link“, skirtą sveikatą stiprinančių mokyklų 30-mečiui. Renginys prasidėjo sporto salėje, kurioje įvairiose fizinio ugdymo mokytojų parengtose estafetėse ir rungtyse varžėsi klasių komandos, sudarytos iš tėvų, gimnazistų ir mokytojų. Kovingo entuziazmo buvo su kaupu, o po apdovanojimų visi rinkosi į klases. Jose mokiniai rengė pristatymus apie šeimų sveiko maitinimosi įpročius, dalijosi rekomendacijomis, pateikė sveiko maisto patiekalų receptus. Aptarę ir pasidaliję patirtimi, ragavo šiam renginiui iš anksto paruoštus sveiko maisto patiekalus. Dėkojame gimnazijos fizinio ugdymo mokytojams ir klasių vadovams už sveikatingumo renginio organizavimą, o tėveliams ir gimnazistams už dalyvavimą jame.

 

Ričardo Gečo nuotraukos

 

Renginys „Judėkime kartu sveikesnio pasirinkimo link“ yra nacionalinio projekto „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ dalis.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.