Švari aplinka, laimingi vaikai

Rasa Ramančiuckienė, Ieva Nikitinienė
,
Jonavos vaikų l.-d. „Pakalnutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos

„Gerumas užkrečiamas“ – taip sako socialinės akcijos „Užkrėsk gerumu 2021“ organizatoriai – Lietuvos vaikų ir jaunimo centras. Ši akcija rengiama kasmet „Sąmoningumo mėnesio BE PATYČIŲ“ metu, raginant pedagogus ir vaikus pasiraitoti rankoves ir imtis gerumo iniciatyvos su bendruomene.

 

Gerais darbais pasidžiaugti ir pasidalinti nori Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Pakalnutė“ vaikai, kurie prisijungė prie akcijos „Užkrėsk gerumu 2021“. Mums, mokytojoms, svarbu skatinti vaikus nuo mažų dienų rūpintis aplinka, kad ji būtų gražesnė ir švaresnė. Šiltas pavasario oras pakvietė ,,Nykštukų“ grupės vaikus prisiliesti prie gamtos – ją prikelti iš žiemos miego. Darbo įrankiais nešini vaikai išskubėjo į kiemą ir savo darbščiomis rankelėmis puoselėjo darželio aplinką. Ugdytiniai noriai įsijungė į darbinę veiklą ir buvo laimingi, kad gali prisidėti prie gamtos atsibudimo.

 

Džiaugiamės galėdami pasidalyti savo darbo akimirkomis ir geromis emocijomis gamtoje. Juk daryti gerus darbus šitaip paprasta!

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.