Susitikimas su vaikiškų knygelių autore Viktorija Guseinova

Gegužės 13 d. (ketvirtadienį) 16 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia į virtualų susitikimą – pokalbį su vaikiškų knygelių autore Viktorija Guseinova apie kelią nuo ketureilio juodraštyje iki kūrinio knygoje, apie įkvėpimo šaltinius ir apie vaikų poezijos naudą. Tam, kad kalbėtis būtų linksmiau, susitikimo dalyviai galės susirungti eiliavimo varžybose! Nugalėtojui autorė padovanos savo naujausią dvikalbę (lietuvių ir prancūzų k.) knygelę „Per balas į salas“, kurią išleido leidykla „Žara“.

 

„Per balas į salas“ (pranc. „De flaques en îles“) – tai dvikalbė knyga vaikams, kurioje vėžliuko nuotykiai papasakoti bei sueiliuoti lietuvių ir prancūzų kalbomis. Vėžliukas išvyksta į ilgą bei pavojingą kelionę upeliu ir pasiekia tolimą salą. Ką jis ten veiks? Kaip jis susikalbės su salos gyventojais – varlėmis? Ar jam pavyks susisiekti su savo šeima, kurios taip ilgėsis? Atsakymus rasite šioje knygelėje, kuri atskleis šeimos bei draugystės svarbą ir padės mokytis kalbų. Knygelėje taip pat rasite smagių kalbinių užduotėlių bei žaidimą.

Viktorija Guseinova pristato jau ketvirtąją savo knygą vaikams. „Mano vaikai įkvėpė mane lavinti juos naudojant poeziją. Kuriu žaismingas eiliuotas istorijas, kuriose personifikuoti gyvūnai diegia tokias vertybes kaip atsakomybė, atleidimas, tikslo siekimas ir sveika gyvensena“, – apie kūrinius kalba autorė. Nuo ko viskas prasidėjo ir kaip eiliuotos istorijos gali pagelbėti ugdyti vaikus, kviečiame išgirsti virtualiame renginyje.

 

Registracijos nuoroda

Nuotaikingas ir naudingas laikas garantuotas!

Daugiau informacijos el. paštu agne.gumuliauskiene@smsvb.lt.

 

Susitikimas organizuojamas vykdant Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės iš dalies remiamą projektą „Rašau knygą: kūrybinė terapija šeimoms”.

 

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.