„Sušildykim ankstukus“ akcija „Žilvityje“

„Tu labai reikalingas šiam pasauliui“ – tokius ranka rašytus linkėjimus mokytojos Renata, Edita ir Gerda pridėjo prie dovanų „ankstukams“. Mokytojai Renatai netikėtai kilusi idėja numegzti ir padovanoti kojines Kauno klinikų Neonatologijos klinikų ‚ankstukams“ buvo akstinas Kauno lopšelyje-darželyje „Žilvitis” suorganizuoti švelnumo akciją „Sušildykim ankstukus”.

 

Prie akcijos noriai prisidėjo vaikų tėvai, seneliai, mezgė kojinytes darželio mokytojos. Mezginiuose įmegzta daug meilės, vilties, tikėjimo ir stiprybės. Juk labai svarbu palaikyti tėvus, kurie savo išsvajotą naujagimį pirmąkart išvysta prijungtą prie gyvybę palaikančių aparatų, kuriam kvėpuoti padeda dirbtinio kvėpavimo prietaisai, o maitintis – įvestas zondas.

 

Mokytojos savo 89 šiltų linkėjimų pilnas žinutes perdavė ankstukų tėvams, seneliams, siekdamos įžiebti kibirkštėlę vilties nepasiduoti slogiems jausmams ir visada širdyje nešiotis tikėjimo lašelį. Lašą stebuklo, kad viskas bus gerai.

 

Kauno l.-d. „Žilvitis” inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.