Studentai kviečiami perleisti savo kuprines mokiniams

Prasidėjo labdaros akcija „Mano kuprinė – tavo kuprinė“, per kurią renkamos kuprinės ir kanceliarinės prekės (naujos ir naudotos) sunkiau gyvenančių šeimų vaikams. Akciją organizuoja Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU), partneriai – Maltiečiai, kurie ir paskirstys surinktas priemones. Akcija vyksta iki rugsėjo 13 d.

 

„Norime šia akcija ne tik paskatinti studentus prisidėti prie labdaringos veiklos, bet ir iškelti pakartotinio panaudojimo daiktų koncepciją, už kurios slypi tiek ekologinė, tiek ir ekonominė tvarumo idėja“, – teigia akcijos iniciatorė, KSU komunikacijos vadovė Dainora Remezė.

Nors šūkyje minima kuprinė, laukiamos yra visos mokymosi priemonės: trintukai, drožtukai, pieštukai, sąsiuviniai, liniuotės, aplankalai, paaugliams skirtos knygos. Priemones kviečiame sunešti į specialiu akcijos ženklu pažymėtą dėžę Kazimiero Simonavičiaus universitete (1 aukšto fojė) iki rugsėjo 13 d., 17 val.

 

Kazimiero Simonavičiaus universiteto inf.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.