Sporto šventė „Mano tėtis pats stipriausias 2021“

Gintarė Pečiulienė
,
Vilniaus l.-d. „Delfinukas“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Vilniaus lopšelis-darželis „Delfinukas“ birželio 14–16 d. sukvietė tėvelius į  jau tradicija tapusią sporto šventę „Mano tėtis pats stipriausias 2021“. Prisitaikant prie šiuo metu galiojančių saugumo reikalavimų šventė vyko saugiai, kiekvienai grupei atskirai. Vaikai jai iš anksto ruošėsi: piešė plakatus, kūrė skanduotes. Į sporto šventę suėjo nemažas būrys tėvelių. Trenerės Ieva Šimkutė ir Karina Jefimec sugalvojo tėveliams įdomių rungčių: bėgti, šokinėti vaikiška šokdyne, prisipūtus balioną ir jį įsidėjus tarp kojų, šokuoti. Paskutinė rungtis tradicinė – virvės traukimas. Šios komandinės rungties visi nekantriai laukia, nes tėveliai pademonstruoja ne tik savo jėgą, parodo, kaip komandoje sugeba siekti tikslo ir visiems suteikia jaudulio ir daug teigiamų emocijų.

 

Ne tik tėveliai, bet ir susirinkę sirgaliai džiaugėsi švente. Tėveliai dalijosi savo pastebėjimais, kad rungtyniaudami suprato, jog turi daugiau dėmesio skirti sportui, o kiti džiaugėsi savo pasirengimu. Direktorė Svetlana Janovičienė apdovanodama tėvelius padėkos raštais kalbėjo, kad kiekvienam vaikui jo tėvelis yra pats stipriausias, todėl šventėje nugalėjo DRAUGYSTĖ.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.