Sporto šventė darželyje kartu su miesto futbolo komanda

Bronislava Lukšienė
,
Panevėžio l.-d. „Puriena“ vyresn. mokytoja

Birželio 28 d. Panevėžio vaikų lopšelyje-darželyje „Puriena“ vyko sporto šventė „Purieniukų labirintai“. Šventės dieną gražiai išpuoštose darželio erdvėse vyko įvairios sportinės rungtys: virvės traukimas, kamuolio mėtymas į krepšį, smagios estafetės. Skambant linksmai muzikai vaikai atliko įvairius sportinius pratimus. Visuose užsiėmimuose dalyvavo net patys jauniausieji vaikučiai.

 

Pasibaigus rungtims ir sportiniams šokiams, darželinukai ėjo į savo grupių erdves ieškoti paslėpto lobio – dovanėlių. Besidžiaugdami gautomis dovanomis vaikai sugrįžo į grupes papietauti ir pailsėti.

Po pietų miego sporto šventė tęsėsi. Darželinukų laukė siurprizas-susitikimas su Panevėžio futbolo klubo „Panevėžys“ komandos žaidėjais. Futbolininkai taip sumaniai, išradingai, draugiškai, globėjiškai vaikus įtraukė į įvairias veiklas, kad mažieji negalėjo nuo jų akių atitraukti. Kartu su darželinukais futbolininkai žaidė futbolą, mokėsi įvairių pratimų, futbolo žaidimo elementų. Paskirstę vaikus grupelėmis sportininkai sugebėjo užimti vaikučius, visiems suteikti džiugių, įsimintinų akimirkų.

 

Darželio direktorė Zita Kuncienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Brigita Kačerauskienė ir visos darželio mokytojos įsitikinę, kad tokios šventės vaikams labai reikalingos: jos ne tik pradžiugina, bet ir ugdo motyvaciją sportuoti, leidžia atskleisti savo sportinius gebėjimus, moko žaisti komandoje, laikytis taisyklių.

Šventė buvo puiki. Organizatorės mokytojos Bronislava Lukšienė, Aistė Klezienė, Jūratė Paršonienė liko labai patenkintos ir nori savo gerąja patirtimi pasidalinti bei paraginti kitus darželius į savo sporto šventes pasikviesti miesto sportininkus – jie šventę praturtina, paįvairina, daro ją įsimintinesnę.

Mielai sutinkame pasidalyti „Švietimo naujienų“ svetainėje skelbiamais tekstais ir nuotraukomis, tik prašome nurodyti informacijos šaltinį ir autorius.